Fit ve renkli lansman!
fit21 artık Akmerkez Wepublic’te!

Granolife’ın sağlıklı ikramları ve Chado çaylar eşliğinde fit21’in yeni sezon koleksiyonunun keşfedildiği davete cemiyet, iş ve moda dünyasında Zeynep Çarmıklı, Hediye Güral Gür, Arzu Kunt, Esra Kaktüs, Füsun Kuran, Müge Karamızrak, Pınar Tezcan Özçapkın, Sedef Çalarkan, Günsel Ülkü, Işın Görmüş, Mert Vidinli, Selen Görgüzel Alkan gibi isimler katıldı.
Stil sahibi ve konfor dolu ürün ayrıcalığıyla fit21 koleksiyonu davetliler tarafından yoğun ilgi gördü.


Renklerin insan bedeninde yarattığı enerji üzerine giderek spor koleksiyonunu oluşturan Ece Vahapoğlu, “Tüm dünya markalarını severek kullanıyorum. fit21 ile çok arayıp da bulamadığım ya da çok zor bulduğum en doğru performans artırıcı ürünleri, en güzel tasarımlarla ve kaliteli malzemeyle buluşturup, bunları da bütçeleri zorlamayacak makul fiyatlarda tüketiciyle buluşturuyorum. Her gün yeni bir ürün hayaliyle uyanıyor, onun Ar-Ge çalışmaları için üreticilerimin yollarına düşüyorum” dedi.


fit21 ürünlerinde siyah-beyaz çizginin kontrast netliğinin yanı sıra nefes alan, esneyen kaliteli kumaş, vücudu iyi saran güzel kalıp, su emici, hızlı kuruyan, UV koruma ve toparlayıcı özellikleri ön plana çıkıyor.


Çevre dostu file ambalajı ve etiketiyle plastik kullanmayan fit21 markası ürün gamındaki birçok aktif yaşam ürününü Etiler Alkent Çarşı, Acıbadem Elemental Wellness Club’daki mağazalarının yanı sıra www.fit21.com.tr de ve artık Akmerkez Wepublic’te de satışa sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here