Ümit Akbulut boksun yıldızı Floyd Mayweather ile Türkiye Yolcusu

Ümit Akbulut bugün yapılan dev maçın galibi Floyd Mayweather i galibiyetini kutlamak için Türkiye ye getiriyor. Rakibi Conor Mcgregor ile olan zorlu karsilasmasinda galibiyete hak kazanan Mayweather maç sonrasi 600 milyon doların sahibi oldu. Mayweather bu dev galibiyeti kutlamanın yanısıra Ümit Akbulut ile yatırım yapmak üzere Türkiye de olacak.Bilmeyenler için ünlü Ümit Akbulut kimdir ve boksun kralı Floyd Mayweather kimdir aydınlatalım.

Ümit AKBULUT Kimdir ?
Aslen Artvinli olan fakat Almanyada dünyaya gelen Ümit AKBULUT için bol sıfırlı ve bol şanslı diyebiliriz. Şans çekilişlerinden kazandığı parayla gündemde olabilirdi fakat onu gündemde tutan şey kimsenin ulaşamadığı ünlülerle birlikte vakit geçiriyor olması. Öyleki Justin Bieberi, Puff Daddy, 50cent, Wiz Khalifa gibi ünlüler arkadaşı diyebiliriz. B4L adında bir organizasyon şirketi işleten Ümit AKBULUT sitesindede görebileceğiniz gibi bir çok ünlüyle yakın çalışmaları olmuş. Elbette bukadar yıldızın arasında oluncada sizde bir yıldız kadar parlamaya başlıyorsunuz. Ümit AKBULUT bir yıldız olmayabilir belki ama yıldızlara yakınlığı onuda ünlü bir sima yapıyor. Almanyada 2 sene avukatlık eğitimi alan Ümit AKBULUT bu iş böyle olmaz diyerek Türkiyeye gelme kararı alıyor. Futbol menejerliğinin ardından kendi organizasyon şirketini 4 ortak olarak kuruyorlar. Bu noktaya kadar herşey normal ilerliyor fakat sonrasında Türkiyeye getirdiği ünlülerin sayısı bir kaçtan yüzlere ikiyüzlere çıkmaya başladığında şirketlerin önemli organizatörlerinden biri oluyor. Kısaca ünlü arıyorsan Ümit AKBULUT’u bulman yeterli diyebiliriz.

Floyd Mayweather kimdir ?
Floyd Mayweather, 24 Şubat 1977 tarihinde ABD, Michigan, Grand Rapids’de doğmuştur. Tam adı Floyd Joy Mayweather’dir. Profesyonel boksördür. 18 Temmuz 2005 yılında Ring Magazi dergisi tarafından Dünya da kendi sikletlerininin en iyi boksörü seçildi. Babası da Floyd Mayweather Sr. Eski bir Welterweight boksörü. Amcası Jeff Mayweather ise eski IBF Super Tüy siklet şampiyonu. Şu an ki antrenörü ve aynı zamanda amcası Roger mayweather ise 2 siklette şampiyonluk kazanmış bir boksör.

Her sabah 3’te kalkıp antreman yapmaya başlayan Floyd Mayweather‘in lüks konusunda en büyük tutkusu ise otomobiller olunca Miami‘deki evinde ve Las Vegas‘taki evindeki araçların toplamı 88 lüks otomobili bulmuştur. Ayrıca aldığı ayakkabıları yanlızca bir kez giymekte ve sadece iç çamaşırlarına ayda 6 bin 500 dolar harcamaktadır.

2 Mayıs 2015 tarihinde boksör Manny Pacquiao ile yaptığı ve ‘yüzyılın boks maçı’ olarak tanımlanan müsabakayı da kazanarak Dünya Boks Konseyi (WBC), Dünya Boks Organizasyonu (WBO) ve Dünya Boks Birliği (WBA) kemerlerinin hepsinin birden aynı anda sahibi olan Mayweather, sadece bir gecede tam 180 milyon dolar kazandı. Bu kazandığıyla birlikte toplamda 1 milyar dolara yaklaşan servetiyle dünyanın en çok kazanan sporcusu olan 38 yaşındaki namağlup boksör, 48 maçta 48 galibiyete ulaştı.

Conor mcGregor ve Floyd Mayweather maçından önemli anlar.

Conor mcGregor ve Floyd Mayweather’ın en iyi 5 nakavtını bu videoda izlemenizi öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here